| Vlad_Pyntto_1999 a întrebat:

Am si eu nevoie de cineva care se pricepe la calculatoare si ma poate ajuta sa-mi dezinstalez lol-ul (League of Legends). Cer seriozitate. Multumesc antcipat!winking

6 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Mergi in My Computer, dai sus in colt la Uninstall or Change or Program si-l cauti acolo.

| Vlad_Pyntto_1999 explică (pentru Moryami):

Cand dau uninstall imi cere un file numit: "LoL.EUNE.msi" si habar n-am unde este acest file...

| Moryami a răspuns (pentru Vlad_Pyntto_1999):

Dai la search si-l cauti.
daca nu gasesti, trebuei sa fie undeva prin Local Disk (Chappy, acolo unde stau programele astea importante

| GhOsTq a răspuns:

My Computer=Control Panel=Programs=Programs and Features Si cauti LoL-ul si dai uninstall sau dublu click pe el...Bft (pentru win7)

| Cristi594 a răspuns:

Start=Control Panel=ad of remove program=si cauti acolo

| Vlad_Pyntto_1999 explică:

Cand dau uninstall imi cere un file numit "LoL.EUNE.msi" care nu exista in pc-ul meu...