| StefanBoSz a întrebat:

Am si eu nevoie de niste nume pentru jocuri (Jocuri Shooting)Multumesc

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Insfarsit o intrebare la care sa ma pricep si eulaughingstiu o gramada de jocuri shooter pe care le-am jucat si mi-au placut:
-Call of duty modern warfire 3
-Syndicate
-Max payne 3(asta mi-a placut cel mai mult)
-Bulletstorm
-Sniper elite v2
-Sniper ghost warrior
-Tom clancys ghost recon future soldier
-Mass effect 3

si iti mau dau ink cateva jocuri de actiune care miau mai placut:
-Prototype 1 si 2
-Darksiders 1 si 2
-Alan wake
-Sleeping dogs

sper sati placa...bft!

| StefanBoSz explică (pentru ASimpleUser):

Merci frate!

| ASimpleUser a răspuns (pentru StefanBoSz):

Npc happy

| StefanBoSz explică (pentru ASimpleUser):

Ma poti ajuta si pe mine cu Prototype 2 te rog ca nu imi merge! ID meu poro_stef@yahoo.com happy

| ASimpleUser a răspuns (pentru StefanBoSz):

Man iti dau un sfat care te va ajuta intotdeauna...tot timpul cand vrei sa instalezi un joc ma bine intri pe youtube si vezi cum se instaleaza ca sa stii sigur ca ai facut cum trebuie...eu fac intna asa si miau mers toate jocurile, cu exceptia lui max payne 3 la care am avut ceva dificultati la instalare dar in cele din urma am reusit

| StefanBoSz explică (pentru ASimpleUser):

Am intrat pe Youtube si nu gasesc downloadul... Deaia te-am rugat pe tine sa ma ajuti -.- Ca de instalat ma descurc dar la download e problema -.-

| ASimpleUser a răspuns (pentru StefanBoSz):

Ok team adaugat in lista de mess...am sati trimit un to+rrent care prinde bine viteza de pe file+list