| мØикey a întrebat:

am si eu o intrebare
Am instalat Nfs mounst wanted si nu pot juca.
Am bagat craku tot si cand intru Imi apare asa "
"speed.exe has stopped working"
Ce pot face?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Click dreapta pe iconita NFS -> Proprietati, in fereastra care se deschide click pe -> Compatibility si bifeaza la -> Run this program in compatibility mode for -> aici alege Windows XP (Service Pack 3) si apoi jos bifeaza -> Run this program as an administrator -> click pe Apply -> OK.
Poti deschide jocul.

Ciao!

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

1 ori incearca sa montezi cd 1 sau 2 cu demomtoolsu cand te joci ori e jocul virusat si trebuie sa il descarci din nou. dar nu uita monteaza cu demontoolsul cd pe care ai cracu asa ar trebui sa mearga