| valentin0 a întrebat:

Am si eu o intrebare nu mi sa mai intamplat asa ceva pana acum. Este vorba de NFS Most Wanted. l-am instalat m-am jucat 1 zi 2 iar a 3-a zi am dat sa intru si imi da o eraore care suna asa sad Speed.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.) Iar mai jos zice asa: ( If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost). si jos in stanga apare DEBUG iar in dreapta CLOSE ce sa fac din ce cauza este?

Răspuns Câştigător
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Ai putea avea ceva eschis în menegerul de activități ce îl face să meargă prost ( probabil îți consumă mult Nfs-ul iar dacă mai intervine ceva în plus se blochează ). Soluție :
Dacă ai Win Xp/Wind 7 :

1.Intră la Run (XP )/ în bara de căuntare ( Win 7 );

2.Scrie „ msconfig ";

3.Intră la programele care încep cu pornirea windows-ului ( Start ) : și debifează ce nu ți se pare important, ex : DaemonTool, YahooMessenger. Niciodată să nu debifezi ce ține de sonor, LaucheMeneger - dacă nu știi ce e informeazăte, nu debifa.

4. Poți face același lucru și la servicii care nu ai nevoie sau le poți face singur, ca udapte-ul la yahoo.

Și dacă ai NFS MW 2012 vezi că are conexiune la internet de siguranță să ai un crack bun altfel o să ai erori. Baftă!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Dacă ai luat jocul de pe ToR Rent vezi să fi luat jocul bun, pentru că unele jocuri de acolo au erori.

4 răspunsuri:
| GunHead a răspuns:

Dezinstaleazal din Control Panel si instaleaza din nou ...si daca tot nu merge sterge salvarile din My Document sigur o sa mearga...

| Gagergorus a răspuns:

Este un bug al jocului. Vorbeste cu stafful jocului.

| valentin0 explică:

Multumesc multwinking