| RazvanMessi10 a întrebat:

SALUT TPU, am si eu o intrebare: am un calculator cu 4 b ram 1 gb placa video radeon 5450, procesor dual-core si de exemplu eu vreau sa frecventez doar Allods online si 4story si am windows 7 si cu toate cerintele pe minim pe low pur si simplu plus toate inchise yahoo, si etc si tot imi merge urat ce ziceti sa bag windows xp sp3 sau 2 sau ce sa fac multumesc mult

1 răspuns:
| vladionut94 a răspuns:

In primul rand bagat windows 7 pentru ca poate ai ceva virusi malware si iti face sa iti mearga greu solotia windows 7 pentru ca nu este asa vulnerabil