| cocorico312 a întrebat:

Am si eu o intrebare, cand ma joc orice joc in fullscreen mode, am o problema, mentionez ca am fps-urile blocate la 60 si nu le pot debloca, cursorul mouse-ului se misca cu delay, si cand scot jocul respectiv din fullscreen mode si il fac window mode, cursorul se misca impecabil, ce as putea face in aceasta situatie jenanta? In window mode nu pot juca.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Horoi_Madalin_2000 a răspuns:

Ce placă video ai?

| cocorico312 explică (pentru Horoi_Madalin_2000):

NVIDIA Geforce 920M, 2GB, dar nu cred ca este de la placa video