| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare ce sa-mi fac acum pe serverul volans ca main char sa zic asa sura arme magice sau ninja lama vreau sa cresc si binisor si sa fiu si bun PVP, ziceti-mi niste dezavantaje si avantaje in parte ps: am facut deja si farmeru deci va rog dau funda multumesc

1 răspuns:
| AngelikGamer a răspuns:

Sura arme magice este bun si la PVP si la crescut, ninja lame este si el bun la ambele, numai ca nu asa de bun ca sura, si nu are buff de armura si teama. Avantaj la sura ca ai cu 2 bufuri in plus, dezavantaj e ca iti consuma foarte multa mana. Avantaj la ninja : ataca mult mai repede cu skillurile si poate da si el destul damage.Dezavantaj:Skillurile se incarca greu, e sansa de miss destul de mare si damage-ul la pumnal cand nu ai skilluri e micut.
P.S: Nu mai joc metin2happy