| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare ce sa-mi fac acum pe serverul volans ca main char sa zic asa sura arme magice sau ninja lama vreau sa cresc si binisor si sa fiu si bun PVP, ziceti-mi niste dezavantaje si avantaje in parte ps: am facut deja si farmeru deci va rog dau funda multumesc ANTICIPAT

1 răspuns:
| aby1234 a răspuns:

Sura arme ( spargi metine / pvm excelent la pvp lasa de dorit... insa are niste calitati uimitoare atacul combinat cu apararea si reflectia de la (tais/armura vrajita si teama ) fac sura arme unul dintre cele mai bune caractere pvm.Sura bm (blackmagic-magie neagra) lasa de dorit la crescut dar cel mai bun in pvp daca ai pe cineva sa te creasca este totul bine si frumos ca sura bm si daca ai ceva iteme cred ca poti creste usurel si tu... Ninja lame insa este bun in pvp si destul de bunicel in pvm. avantaje pvp: da repede cu magiile daca stii sa le combini. si in pvm este bun daca ii inveti tehnica si il intelegi vei ajunge departe cu ninja. Acm tu iti alegi in functie din ce ti-am zis euwinking Bafta!