| Maryn_Andrey_1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare?
Cine stie cum se face un server de counter strike (cu comenzi,cu admin, owner.co owner,...)dau funda va roggggg vreau sa imi fac si eu un server cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Intri pe google, scrii : Counter Strike1.6 DigitalZone.
Apoi il descarci, instalezi, intri in el si dai FindServer.
Acolo o sa iti dea mii de servere...
Bafta!

| Maryn_Andrey_1996 explică (pentru Ovydiw):

Frate daca dau FindServer imi apare servere goale

| Ovydiw a răspuns (pentru Maryn_Andrey_1996):

Pai cum sa apara serverele goale? dupa ce dai findserver cauta si gaseste foarte multe servere, si alegi unul dintre ele, si apoi te conecteaza la el.
Nu stiu ce sa zic probabil ca ai downloadat gresit sau nu stiu pentru ca la mine merge foarte bine...

| Maryn_Andrey_1996 explică (pentru Ovydiw):

Frate eu vreau sa am serverul meu ci nu sa intru pe servere la altii