| gligor a întrebat:

Cum desinstalez sau scot mouse fixul am instalat mouse fixul si nu stiu cum sa il scot acum (nu am comenzi la mouse fix ) cine ma ajuta primeste funda big grin

2 răspunsuri:
| DanGhita a răspuns:

Ok,buna,cred ca pot sa te ajut eu.
Deci tu ai installat driver-ul de la un mouse si acum vrei sa il dezinstalezi!
Daca da, tot ce trebuie sa faci este sa te duci in Control Panel, dupa, dai click pe Hardware And Sound si o sa ajugi intr-un meniu mare.Te uiti la Devices And Printers si dai click pe ultima optiune, Device Manager.O sa iti deschida o mica iconita, uite-te dupa un semn de mouse (La mine este al zece-lea)dai click pe mouse si o sa iti apara driverele.Dai click dreapta si selectezi uninstal pe driverul mouseului!
Sper ca te-am ajutat!

| gligor explică (pentru DanGhita):

Eu nu am Hrdware and sound in control panel sad