| BogdanBody a întrebat:

Cum golesc memoria la pc

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Pai intra in Control Panel->Add or Remove Program, si stergi programe nefolositoare, jocuri daca ai in C, dupa aia intri in C->Program File->si iei pe rand folderele si te uiti ce ai inutil pe acolo si cureti (asta doar daca stii ce ai inutil sa nu stergi drivere).

2 răspunsuri:
| TeenWolf a răspuns:

Reinstalezi sistemul de operare si formatezi toate partitiile big grin

| Casian20001 a răspuns:

Pai cand vrei sa faci loc pentru memorie, in primul rand trebuie sa-ti stergi si istoricul de la browser < mozila, chrome etc>, in al 2-lea rand intra My computer > Local C > Proporties > si DISK CLEANUP