| stefanel2000N a întrebat:

Am si eu o intrebare curnad mi-am descarcat Re-volt acel joc dragut cu masinute teleghidate prin telecomada. L-am terminat in cateva zile am facut toate masinutele etc... dar cand ma uitam pe Youtube vedeam ca unii aveau multe multe masinute diferite fata de cele din joc... alti aveai avioane altii autobuze chiar si tancuri cum pot avea si eu asemenea masinute va rog sa ma ajutati daca puteti va rog din suflet

2 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

OooW de cand vreau jocu ala il stiu de ceva timp dar am uitat cum se cheama de unde l-ai downloadat? big grin

| stefanel2000N explică:

Scrie si tu dumy downlaod revolt si cotrobaieste si tu prin siteuri