| stefanel2000N a întrebat:

curand mi-am descarcat Re-volt acel joc frumusel cu masinute teleghidate prin telecomada. L-am terminat acum 2 3 zile si m-am uitat pe youtube am vazut ca unii aveau alte masinute diferite fata de cele din joc unii aveau tancuri altii autobuze ba chiar si avioane cum pot avea si eu asemenea masini avioane? Altii mai aveau si aceleasi masini din joc dar diferit vopsite! va rog din suflet sa ma ajutati sa imi da-ti programul acela de masinute...

Răspuns Câştigător
| Alka1995 a răspuns:

Salut, nu este nici'un program trebuie sa le personalizezi tu de prin meniu...