| Dark_MC_1998 a întrebat:

De ce imi merg toate jocurile in reluare pe laptop? nu ma pot juca aproape nimic var rog ajutati-ma, AM
Procesor Intel(R)core (TM)2Duo 1.80Ghz
Ram de 4 GB ddr3
Placa video integrata Intel(R) 4 Series Express Chipset Family de 1, 7 GB

Răspuns Câştigător
| TutorialeABC a răspuns:

Instaleazati un antivirus bun si sterge jocuri si aplicatii inutile sau care nu le mai joci.
Daca nu stii ce sa stergi ia-ti TreeSize e un progam foarte bun de sters, il folosesc chiar si eu.
Si un anti-virus bun e Avira.

Si ai grija de unde iti descarci jocurile!

Funda te rog daca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| QwertyBeast a răspuns:

Merge greu dintotdeauna? Sau se întâmplă așa de puțin timp? Dă-mi reply ca să te pot ajuta happy

| Dark_MC_1998 explică (pentru QwertyBeast):

Laam cumparat dupa olx si prima data mergea ok am terminat fallout3, dar dupa un timp a inceput sa mearga greu