| mihai9910 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre Tf 2 (Team Fortress 2). Vreau si eu sa intru pe un servar si nu merge. Se incarca 2 liniute si nu mai merge si imi zice "Connection failed 4 retries". Cel ce ma ajuta sa-l fac sa mearga fundita. Sau iti trebuie steam sa mearga eu am cautat servare non steam.

3 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Vezi poate iti trebuie Famework 4, il gasesti pe net. Si daca il instalezi nu iti afecteaza cu nimic.

| mihai9910 explică:

Ce este asta Famework 4 si in plus cu ce ma ajuta ca sa-mi mearga?

| mihai9910 explică:

Si daca il descarc si il instalez trebuie sa umblu pe el sau doar sa il am instalat in calculator?