| micelong a întrebat:

Am si eu o intrebare despre Tf 2 (Team Fortress 2). Vreau si eu sa intru pe un sv si nu merge. Se incarca 2 liniute si nu mai merge si imi zice "Connection failed 4 retries". Cel ce ma ajuta sa-l fac sa mearga funda.

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu e server bun

| NopeCheers a răspuns:

Un restart la net, daca persista problema incearca sa restartezi si steam-ul.

| micelong explică (pentru NopeCheers):

Nu merge da vreau sa spun ca merge sv din astea clasice eu vreau sv din acela cu comeniz de ex! mailgive uite sv care vreau sa intru 188.40.66.150:27015.