| Iacob_Eduard_1992 a întrebat:

am si eu o intrebare despre voi... Ce joc este mai bun dintre Need for speed most wanted, need for speed underground sau need for speed the run? happy

Răspuns Câştigător
| xALeXdXx a răspuns:

Need for speed the run pestru ca este ultimul aparut are cea mai realista grafica dari si cele mai realiste masini adica grafica ii beton happy

1 răspuns:
| Drragos a răspuns:

Need for speed - The run cu siguranta, dar fiindca si eu l-am jucat, pot spune ca ce m-a dezamagit la el a fost durata jocului. L-am terminat in 2 zile, mai exat in 8 ore de gameplay.Dar grafica daca te tine PC, sa dai la maxim e... super.