| Emre a întrebat:

am si eu o intrebare.Eu as vrea sa instalez un privat mt2 si imi este frica sa nu iau virusi sa imi distrug calculatorul imi poate recomanda cineva un privat sigur sau cum sa nu iau virusi de pe un privat? MS

Răspuns Câştigător
| Slayer87 a răspuns:

Daca iti bagi NoD32 Antivirus 5 o sa iti depisteasca virusu si apoi il stergi de unde l-ai descarcat.

Eu iti recomand:
ZephionMt2(in germana)
AlzoriaMt2(in germana)
CalipsoMt2(in germana)
ValkyrieMt2(in germana)

2 răspunsuri:
| DorinKta a răspuns:

Ti-as recomanda:
LunarisMT2
MondialMT2
ShadowMT2
DarkMT2
HammerMT2(server PVP iti da lvl 254 direct)
Metin2TIM

cam astea le-am jucat eu... sper ca am fost de ajutor

| Slayer87 a răspuns (pentru DorinKta):

Saphir2
Medieval2mondial
BlacknightMt2
SupremeMt2
RevolutionMt2
EternityMt2
HotStyleMt2(dar cand in dezarivezi scrie ca are virusi config dar ai un rar care scrie daca nu mere si dai acolo si le dezarivezi si nu mai are virusi)