| Madutzw a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de consola Xbox 360!

Vreau sa stiu daca mai are probleme cu supraincalzirea?
Si daca mai este predispusa la eroarea RRoD (Red Ring of Death)-adica butonul de pornire este inconjurat de o lumina rosie si te anunta ca, consola ta este pe duca?
Daca vreti recomandatimi si mie niste situri si magazine cu console xbox 360 dar nu cele obisnuite ca emga sau cell sau altex ceva care nu este asa de evident!

Răspuns Câştigător
| Georay a răspuns:

Pai eu am de 6 luni Xbox 360 250 GB si merge perfect.Rulez un joc 1 ora sau mai mult si de abia se incalzeste.Deci nu, nu se supraincalzeste.Cat despre RroD cu noile update-uri slabe sanse sa apara.winking

| Madutzw explică (pentru Georay):

MS mult!

| Georay a răspuns (pentru Madutzw):

Funda?laughing