| Marin_Cipri_1989 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de GTA V. Am un sistem mai vechi pe ddr2 cu:
Procesor Intel Core 2 Duo de 3. 00ghz
Memorie ram 4gb la 800Mhz
Placa video Nvidia GeForce GT220 de 1gb
Intrebarea mea este daca imi merge relativ ok la cele mai mici setari grafice fara multe frame-dropuri. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da man iti merge perfect!
GTA 5 este foarte bine optimizat, imi mergea si pe vechiul meu pc ( AMD Dual Core 2.9 ghz + 3gb ram si un HD 5450 )

| Gonrax a răspuns:

Chiar dacă iei pe low și îți și descarci modul cu cele mai mici grafici posibile, tot nu-ți merge.
Ia-ți GTA 4, are gameplay relativ mai ok, poveste mai faină...

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar cu siguranta nu iti va merge nici la cele mai mici setari grafice, nu cumpara sau downloada jocul pentru ca o faci degeaba.

| Boss_Mihai_1996_ef3q a răspuns:

Pai daca ai 4 GB ram o sa iti mearga oe Very Low sau chiar pe Low dar nu stiu exact!