| Daniel_Alexandru_2000 a întrebat:

Mai de mult am avut GTA 5 pe PS3 ci rockstar alea alea, am dat Ps-ul si as vrea sa-mi iau pe PC, ce credeti ca ar fi mai ok ca platforma? Steam sau Rockstar Games? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Iti recomand Steam. Pe Steam nu se poate strica GTA V-ul (pentru ca l-ai putea cumpara pe CD) si pe langa asta, tot ce trebuie sa ai e o parola buna si lunga, si vei avea GTA V-ul cat vrei tu.

1 răspuns:
| Perry18 a răspuns:

Rockstar Games nu este o platforma, este compania care a facut jocul. Daca vrei sa iti cumperi GTA V iti recomand sa iei de pe Steam.