| kickercool a întrebat:

Am si eu o intrebare: Mai nou am deschis un server de bukkit 1.4.7 pentru minecraft si nu ma pricep mai deloc la GroupManager l-am luat gata facut de pe net, dar avea doar trei grupuri... Helper, Moderator, Admin... As vrea sa imi faca cineva, gradele asa: Jucator permisiunile lui: Cele normale, Supervizor permisiunile lui: Tp, setwarp, ban, mute, kick, tphere, broadcast, Helper permisiunile lui: Tp, setwarp, ban, mute, kick, tphere, broadcast, god, Moderator permisiunile lui: Tp, setwarp, ban, mute, kick, tphere, broadcast, god, gamemode 1/0, heal, time set, weather, Vip permisiunilel lui: Tp, setwarp, ban, mute, kick, tphere, broadcast, time set, weather, Constructor permisiunile lui: Tp, setwarp, ban, mute, kick, tphere, broadcast, god, gamemode 1/0, heal, time set, weather, world edit, give, Co-owner permisiunile lui: Toate, Owner permisiunile lui: Toate. Mersi dau funda mare!

2 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Un tutorial pe youtube ai cautat? Sunt sigur ca vei gasi tutoriale care te pot ajuta ^^

| Lepy_Radu_1991 a răspuns:

De unde ai luat serverul gata facut :
ID MESS: radulepadatu@yahoo.com