| EdwardMdk a întrebat:

am si eu o intrebare...nu de mult m-am apucat de samp adica de servere mari cum ar fi BHood,nephrite dar mereu la spawn unde sunt multi playeri sau multe masini am lag, sau chiar cand nu este nimeni langa mine...Gen pe langa aeroport ls am un lag infernal, Pc6ul meu are 8gb ram procesor Intel(R) Core(TM2) Duo CPU E8400 @ 3.00 GHz si 64 Bit operating system,ma puteti ajuta? Am uitat sa preccizez ca nu am nici.un mod,joc jocul simplu samp fara moduri, va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Dawaker a răspuns:

Ar putea fii de la virusii care incetinesc sistemul de operare. Incearca o reinstalare la Windows, si muta te pe un windows mai nou, cum ar fi 10, daca tot ai lag, foloseste niste moduri care iti ridica FPS-urile.