| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: nu stiu ce sa joc din urmatoarele jocuri metin2.ro pe noul server Volans, wow freakz si League of Legends pe toate sunte veteran dar nu stiu pe care sa joc daca mi-ati da niste avantaje si dezavantaje ale jocurilor va dau funda multumesc multt

1 răspuns:
| MihaitAngel a răspuns:

Pai eu zic League of Legends este ceva de strategie, de metin o sa devii dependent, eu atat iti zic League of Legends, este un joc foarte tare.