| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: nu stiu ce sa joc din urmatoarele jocuri metin2.ro pe noul server Volans, wow freakz si League of Legends pe toate sunte veteran dar nu stiu pe care sa joc daca mi-ati da niste avantaje si dezavantaje ale jocurilor va dau funda multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Cosmin_1988 a răspuns:

Wow freakz este cel mai bine. avantaje: WoW este jocul cu cea mai buna grafica, si nu te plictisesti niciodata de el, este pe WoW freakz deci este in romana si te poti intelege cu toti, are servere x25 si x35 (faci lvl foarte repede) defecte: unii jucatori nu sunt prea prietenosi si s-ar putea sa te enerveze.

| UnVis a răspuns (pentru Gabriel_Cosmin_1988):

Gabriel_Cosmin_1988 are dreptate Wow e superio Metin2RO

2 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Joaca-te wow pentru ca metin e de naspa, grafica de pentium 1, gameplay exagerat de prost, la mintea ciobanului. Nici wow nu exceleaza la capitolul grafica insa daca facem comparatie cu metin, e ca si cum ai compara un tort de fructe cu un rahat de gaina.