| AnnDdyy a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cs. Ce comenzi mai bune pentru aim aveti sa le pun in consola in afara de cl_cmdrate 101, cl_updaterate 101, rate 25000, ex_interp 0.01. sv_aim 1. In afara de acestea care mai pot fi folosite? Astept raspuns

2 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

In primul rand :
sv_aim 1 nu ajua cu nimic, ala e cvar-ul serverului respectiv.
Iar celelalte comenzi sunt doar pentru internet/lag.

Poftim cateva setari de tinta :
cl_crosshair_size "1"
cl_dynamiccrosshair "0"
cl_dllmax "128"

In rest conteaza indemanarea ta si cum controlezi tu "mausul"

| AnnDdyy explică:

Nu-s la ce ma ajuta pe mine culoara tintei, marimea, ca eu joc la large..astea le stiam