| CristiCr7 a întrebat:

Am si eu o intrebare referitor la Assassin's Creed 2.

Am un laptop bunicel de la ACER care am dat pe el 26 de milioane lei vechi.
( Intel core i3-2310M,640 GB HDD, 4GB DDR3 MEMORY, NVIDIA GEFORCE GT 540M)

Nu ma pricep prea bine la el.

problema mea este ca intru in joc si merge cam blocat...

nu stiu cum sa zic mai exact dar cand merg cu caracteru se blocheaza din cand in cand.
Ce trebui sa ii fac sa mearga mai bine carcateru?

Nu este bun pc"u?

dau funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| Bacanu58 a răspuns:

Depinde si decati gb are placa video mie nu mi-a mers cu 512 mb a trebuit sa-mi cumpar una noua eu am ati hd 6750 2 gb si merge perfect cu un procesor Intel celetron dual core e3400 2.60ghz si imi merge si asasin 3 perfect

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ai dat O GRAMADA de bani pe configuratia aia, mai ales ca e Acer. E laptop, normal ca in jocuri o sa se mai innece. Vrei jocuri, iti iei desktop si cu asta basta.