| DopeNope a întrebat:

am si eu o intrebare. stie cineva vreun triburile care sa te dea direct cu toate cladirile full? ca mereu imi ia satul inainte sa le fac chiar eu. daca stiti funda!

Răspuns Câştigător
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Salut! Nu, nu exista o versiune de Triburile pentru ce ai spus tu mai sus. Iti recomand sa intri intr-o alianta renumita, care sa fie aproape de tine, cand esti atacat cere sprijin, pana ajunge sprijinul fa-ti unitati de aparare big grin FUNDA?