| Andrey_Stoenac_1997 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o mica problema...
Joc League of Legends si eram intr-un meci,si am schimbat setarile video la el si atunci. dupa ce am dat "ok", mi s-a facut toata imaginea albastra si scria asa"in afara valorii permise"
Si acum de cate ori intru in meci nu pot sa joc pentru ca imi apare mesajul acela...si cred ca este de la setarile video dar nu stiu cum sa remediez problema.
Poate cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| BarbosuB a răspuns:

Reinstaleaza jocul, s-a intamplat asa, deoarece nu ti-a tinut placa video jocul cu acele setari fiind prea mari

Asta e canalul meu de youtube, gameplay, comentarii, tot tacamu, da-ti o geana pe acolo, sper sa va placa
https://www.youtube.com/channel/UCyqGvjGHyZwhCU_eSgjc3Iw