| Radu_Andrei_1996_ssfK a întrebat:

Salut,ma jucam League Of Legends si dupa un update, cand am vrut sa intru in meci mi s-a facut imaginea neagra iar in jumate un patrat albastru in care scria : "OUT OF RANGE" si sub asta "80Hz/85Hz" ce pot sa fac ca sa nu imi mai apara asta?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Du-te in folderul unde ai tu jocul, intra la config si dupa acolo o sa gasesti ceva numit,, game.cfg". Da-i click dreapta pe el, apoi dai,, open with" si dai click pe note pad. O sa ti se deschida un note pad plin cu tot felul de setari. Cauta,, windowmode". O sa fie cam pe randul 20. undeva pe acolo. Dupa el o sa fie un egal si un numar. de exemplu o sa fie ceva gen,, WindowMode=0". Acel,, 0" il stergi si pui,, 2" ca la final sa fie,, WindowMode=2"..inchizi, dai safe si dai restart la joc, intra intr-un joc privat si vezi care-i treaba. Apoi fa-ti iar setarile video.