| razzykk a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am un mod de skin pentru samp(gta san andreas), dar nu stiu pentru ce skin e. Exista vreun program cu care pot sa-l pun pe ce skin vreau eu sau cum se procedeaza. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Pai cand intri pe servar dai pe butonul f4 si va spune ca cand vei murii iti vei alege ce skill vrei

| razzykk explică (pentru Burcea_Valentin_1999):

Ma refer cand iau un mod de pe net de exemplu scorpion din mortal kombat, sa-l pun spre exemplu pe skin 115? Trebuie sa fie un program