| Denis_Denis_1999_RGmW a întrebat:

am si eu o nelamurire in legatura cu jocul gta 5, cum as putea sa fac o poza a intregului ecran ( in joc ) fara sa folosesc acel telefon, am vazut la unele persoane ca folosesc f12 dar la mine nu merge.

2 răspunsuri:
| 07gabriel07 a răspuns:

Pe tastatura laptopului sau a calculatorului există un buton de screenshot acela face poza la tot ecranul poza fiind salvată la pictures de obicei pe buton scrie PrtSC adica print screen sau mai scrie SysRq. Îl ții apăsat câteva secunde si gata.

| dDarrY a răspuns:

Daca ai windows 10 ti tastele home+PrintScreenSysRq