| Crapie a întrebat:

am si eu o nelamurire, am un smart tv si ma pot conecta de pe telefon la el (oglindire ecran) insa cand conectez o tastatura cu fir la smart tv nu pot tasta, doar din telefon merge.
Intrebarea mea este cum as putea sa fac, sa pot tasta din tastatura nu doar din telefon (mouse-ul merge, trebuie sa mearga si tastatura).
Dau funda

1 răspuns:
| YingYang a răspuns:

Probabil o intrebare stupida, dar ai verificat daca tastatura functioneaza?!

incearca si in celelalte iesiri, poate nu l-a detectat televizorul, vezi sa nu fie murdar pini din mufa de la tastatura, poate nu face legatura cum trebuie.