| Addict3d a întrebat:

Salut TPU.
Am si eu o placa video.
Gpu nVIDIA gtx 1050ti Asus Cerberus 4GB care are 3 porturi
1x DVI
1x HDMI
1x DisplayPort
ideea e in felul urmator, pe hdmi am adaptor spre vga, monitorul meu are doar intrare vga!
Acum vreau sa mai adaug un monitor care are intrare tot vga si nu stiu care dintre variantele de adaptor ar fi mai bune! DisplayPort to vga sau dvi to vga.
Problema ar mai fi si faptul ca acest dvi nu prea pare a fi doar dvi cred ca e un dvi-d are 24 + 1 pin (are o lamela mai lata doar 1 singura) si nu stiu daca dvi asta (24 + 1 pin), transmite imagine catre un monitor vga sau nu!

5 răspunsuri:
| leolord669 a răspuns:

Pe cat le vinzi?

| Addict3d explică (pentru leolord669):

Tu ai citit macar ce am scris?

| leolord669 a răspuns (pentru Addict3d):

Da, iti dau 500 de lei pe toata unitatea

| leolord669 a răspuns (pentru Addict3d):

Mai faci afaceri cu mine? sunt interesat sa achizitionez

| Addict3d explică (pentru leolord669):

..