| CristiUcV a întrebat:

am si eu o problema am downloadat de curand mafia 2 si am intrat sa-i schimb rezolutia cand am schimbat-o am selectat din greseala grafica mai mare ca a monitorului meu si acum cand intru in joc imi "out of range"stiti cum pot schimba rezolutia?l-am dezinstalat si reinstalat dar tot aceeasi grafica era ii dau funda celui care ma ajutawinking

1 răspuns:
| мαяijüαηα a răspuns:

Incearca sa intri la setara..vezi daca poti. daca. nu heama pe cineva care se pricepe la jocuri...eu nu is buna...