| Adryan2016 a întrebat:

mi-am facut un metin2 fara hamachi

si vreau sa stiu dc nu merge sa-mi fac cont adica mi-am facut cont pe stiti voi pe navicat lite m-am uitat pe net am facut cum a facut si acel baiat de pe net si cand termin tot ce a facut si eu nu imi intra in cont imi zice ca parola gresita crying
Ce sa fac?
Funda + vot raspuns corect

1 răspuns:
| AnnAnonymous a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da in legatura cu Metin2. e sa te lasi happy e doar o pierdere de timp, iti pierzi o parte din viata ta. n-are rost. o sa iti dai seama mai tarziu si va fi prea tarziu. dar facu cum vrei.