| RUDOFL4X4 a întrebat:

am si eu o problema am la pc 4gb rami 4 gb placa video 2 procesoare dual core de 4000 fiecare si hardul de 550 gb si ma joc un joc "League of legends" de obicei nu am lag/ping dar de cateva zile a inceput sa mearga foarte prost va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| mcdeliric1 a răspuns:

Poate ai prea multe programe instalate care iti consuma multe resurse, dezinstaleaza ce nu iti trebuie.

| balubarece a răspuns:

Dati setarile pentru putin timp mai mici ( poate chiar minim), joaca asa, apoi joaca cum era inainte, daca nu merge, schimba-ti internetul! Si eu joc League of Legends! Pe NE. Cum te numesti?