| StefanutzDz a întrebat:

Am si eu o problema. Am pe calculator metin2 Ultras. Toti de pe metin folosesc switchboturi diferite cum ar fi by unpublished... faith sau cel normal de la padmak. insa mie nu imi merge niciunul. Can vreau sa bag switchbotul imi apare o eroare cu multe semne ale intrebarii. Daca cineva poate rezolva aceasta eroare...sa-mi spuna si mie cum. DAU FUNDA CELUI CARE IMI REZOLVA PROBLEMA. Multumesc!

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.