| Unsraw a întrebat:

Am si eu o problema,cam mare pentru mine! Nu stiu de ce nu imi pot schimba skinul la Minecraft. Am incercat f mult sa fac asta prin tot felul de modalitati dar nu reusesc. Nici macar nu e skinul de default (steve). Skinul meu e total gri cu un costum negru, gen Slenderman Nu stiu cum sa il schimb! Ajutor! sad

Răspuns Câştigător
| Rauldenis a răspuns:

Nu poti schimba skinul decat prin punerea numelui unui jucator premium, găsești nume pe mcskins sau asa ceva, alta modalitate nu exista la versiunea piratata

2 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

Daca ai jocul,, piratat ", poate ai un nume al unui jucator Premium care are skinul asta si asta va,, obliga " jocul sa iti dea skinul lui. Daca nu ai jocul piratat si ai premium, nu am nici o idee straight face. Sper ca am fost de folos

| Unsraw explică (pentru Rauldenis):

E piratat, din pacate!

| Rauldenis a răspuns (pentru Unsraw):

Nu poti schimba skinul decat prin punerea numelui unui jucator premium, găsești nume pe mcskins sau asa ceva, alta modalitate nu exista la versiunea piratata