| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cand deschid un joc(metin2 Nr)imi apare eroare asta:
Metin2NR(New Revolution) has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
If you werw in the middle of something, the information you were working on might be lost.
Please tell Microsoft about this problem.
We have created an error report that you can send to help us improve Metin2NR.We will treat this report as confidential and anonymous.
Va rog ajutati-ma nusht ce sa-i fac.....am windows xp sp3 ...prima data am avut sp2 dar l-am upgradat ca am crezut ca aia e problema.Va rog ajutati-ma.DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| Enki a răspuns:

Instaleaza din nou jocul.

| flaf2012 a răspuns (pentru Enki):

Am instalat dar degeaba...

| Enki a răspuns (pentru flaf2012):

Atunci nu stiu care e problema.

| NaruToNR1 a răspuns:

Mda, multi spun ca este din cauza ca ownerul are probleme cu politia. Nu este asa : Metinul merge.
Descarca-ti Net Farmework 3.5 Si sigur o sa iti mearga!
Succes in continuare!

| TudorMontana a răspuns:

Am eu un sfat pentru tine, apucate de SAMP sau de CS, nu de metin laughing si eu am jucat 3 ani, si degeaba, jocul ala fura copilariile, eu iti spun din propria experienta, te rog ascultama! app daca te apuci de samp intra pe bugged.ro

| flaf2012 a răspuns (pentru TudorMontana):

Crede-ma nu sunt obsedat...joc de plictiseala si da joc si eu samp cs nfs fifa...