| Bogdan_Nistor_1991 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand incerc sa deschid counter strike imi apare o eroare " Available memory less than 15MB! -585121792" nu inteleg ce are, face asa de ceva timp dar inainte nu s-a intamplat. Am cautat pe internet aceasta problema am vazut ca trebuie alese niste setari din Proprietati la compatibility, am incercat dar cand intru si incerc sa ma conectez pe un server imi inchide cs-ul pur si simplu

2 răspunsuri:
| digital7shady a răspuns:

Probabil ai vreun virus care iti mananca RAM-ul. Deschide task manager si uita-te la "Memory" de la tab-ul "Performance".

| Bogdan_Nistor_1991 explică:

Imi arata doar 1, 99 folositi