| Dragosgan a întrebat:

Mi-am luat si eu counter strike si nu imi merge, cand intru imi apare asta:,, available memory less than 15mb,,, nu stiu ce sa fac sa imi merarga ma ajutati, nu vreau sa reinstalez windows-ul cum am auzit vreau sa imi ziceti ce trebuie sa fac sa imi mearga?

1 răspuns:
| teodor123123 a răspuns:

Singer sa fiu sunt expert in cs sunt si un mare mapper
din cate vad nu o sati mearga nici daca bagi windosu... cred ca ai ramu 64 sau 128 daca ai ramu mai mare cum ar fi 256 sau 512 contacteaza-ma la teodor123123 ca til fac euwinking