| Nimeni1203 a întrebat:

am si eu o problema, cand vreau sa descarc GTA 5 din Rockstar Launcher mi se descarca foarte greu, pe steam daca intru sa descarc un joc se descarca cu 5mb-10mb pe secunda, variaza intre 5 si 10, iar pe Rockstar Launcher mi se descarca cu 500kb/s sau 1mb maxim, e a 3 a oara cand descarc GTA 5 ul de acolo si mereu mi-a facut asa si nu am gasit inca o rezolvare, stiti ce pot face?

Răspuns Câştigător
| carnat96 a răspuns:

Depinde eu am GTA-V doar ca despartit in 7 CD-uri jumate parte online jumate single [majoritatea cred ca e pentru. online] trebuie doar sa bagi unul se incarca schimbi CD-ul si....bagi celalalt ce sa faci doar eu cred ca tu il ai cumparat de pe steam si in general jocurile GTA au o grafica buna si e un joc mare [care consuma mult spatiu]......in principiu daca il descarci pe totodata poate sa iti dea crash descarcarea sau sa se arda placa de baza[am patit sa mi se dea doar crash la descarcare]
in orice caz am procedat astfel :

1.dai cerere la steam sa ti-se dea banii inapoi
2.iti cumperi jocul impartit pe parti
3.nu iti strici PC-ulhee hee))
4. Daca iti e folositoare informatia atunci sper ca primesc funda

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai ce rezolva. Rockstar are servere mai mici si se descarca orice mai greu.

| Nimeni1203 explică (pentru Wr3nch):

Pai daca stau asa mi se descarca intr-o saptamana...