| Andreyukkkul a întrebat:

Am si eu o problema cand vreau sa joc minecraft imi spune OpenGL Error, iar cand bag un cod la cs 16 la fel ce inseamna OpenGL si ce sa fac pentru a remedia problema? Dau Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| bestialu96 a răspuns:

Salut. Daca nu iti merge OpenGL nu ai driverele placii video instalate, sau ai placa video integrata nu iti suporta aplicatia 3D prin rularea cu directx10.
Ce placa video ai?
ce procesor ai?
poti sa imi spui specifiatiile calculatorului te rog

| Andreyukkkul explică (pentru bestialu96):

Am rezolvat problema era de la placa video.Mersi mult de ajutor.

1 răspuns: