| PetrisorEfrem a întrebat:

Am si eu o problema cu Battlefied 3. L-am instalat si nu imi porneste, de ce? Caracteristicile pc-ului meu sunt urmatoarele: - Windows 8 (64 de biti)
- Procesor - Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @ 2.20 GHz
- 4 GB Ram
- DirectX 11

Inca ceva, am dat la depanare probleme si Windows mi-a spus ca jocul nu este compatibil deoarece nu am Windows SP3.

Ajutati-ma va rog.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol, si placa video nu ai?

| PetrisorEfrem explică (pentru KodrutZ):

Placa video e integrata si imi spune ca e de 32 MB...la fel imi zice si la PES 2013

| KodrutZ a răspuns (pentru PetrisorEfrem):

Pai si tu cu duma aia de IGP de la Celeron vrei sa joci BF3? E o gluma buna asta, ce sa zic...
P.S. B-urile sint noile Celeroane, stiu ca nu scrie pe ele Celeron, dar tot niste flasnete sint. Daca vroiai sa te joci cu IGP-ul, trebuia sa iti iei un Trinity.

| Jipa95 a răspuns:

Baga-ti sp 3 pe windows si o sa mearga ^_^