| Vladut123456 a întrebat:

Am si eu o problema cu contul de rockstar,am uitat parola si am dat reset,si nu primesc mail,am dat reset de mai multe ori,nimic, am mai asteptat, tot asa.
A mai patit cineva asa? Ar trebui sa imi fac griji sau se trimite mai greu?

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Trimite email la rockstar support sau fa cont nou si intreaba pe forum\support.
Am un prieten care nu putea sa se joace, zicea ca nu avea jocul cumparat..si el il avea cumparat din 2014 sau ceva de genul, a si uitat ca a postat la support, i-au raspuns dupa 4 sau 5 luni...