| pinguins a întrebat:

Am si eu o problema cu jocul world of warcraft wrath of the lich king. Nu gasesc de unde sa imi iau cal.
FUNDA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sarius a răspuns:

Ba nu este adevarat. poti sa-mi spui ce esti.happy la alianta sau la horda si ce clasahappy si pot sa-ti spun orice... sau te duci la un gardian si il intrebare unde e RIDING TRAINER te duci iti faci train siti iei call sper sa te ajute. Funda?

| OnutAlin a răspuns (pentru Sarius):

Eu sunt Prist Elf la Horda si nu stiu cum fac sa-mi iau cal.
Am vazut odata ca mi-a scris ceva legat de Guild si Cal lvl3 in chat, ma poti ajuta cu ceva?

2 răspunsuri:
| Alex_7155 a răspuns:

Pai mergi pe drumul din oras si gasesti un magazin si de acolo