| beact a întrebat:

.. am si eu o problema cu metin 2... , am mai vazut intrebarea dar nu prea am inteles ce trebuie sa fac deci am downloadat metin 2 osiris ( dupa ce mi-a fost reparat calculatorul ) si imi spune ceva de genul " sorry, your sistem does not support 3d graphics s.a. apoi am instalat metin 2 ro s-a incarcat, iar dupa ce am dat " incepe jocul " s-a incarcat si chestia cu Anti hack, apoi mi-a aparut "DEBUG_DETECTED" si nu stiu ce inseamna, dar hack sigur n-am. Daca puteti sa imi spuneti cum sa intru pe metin 2 ro?

2 răspunsuri:
| Smoke323 a răspuns:

Nu iti recomand metin-ul osiris, este un jaf de metin plin de bug-uri si uneori de threat-uri.

| beact explică:

Oricum problema mea este cum fac metin 2 ro sa mearga