| Zero_5850 a întrebat:

Am nevoie disperata! Vroiam sa joc metin dar cand am vrut sa intru intr-un server mi-a aparut:,, Sorry, your sistem does not support 3D graphics, please check your hardware and sistem configuration then try again! plzzz help!

3 răspunsuri:
| LucaTeofil a răspuns:

Inseamna ca placa video nu suporta

| Zero_5850 explică:

Pai...inainte imi mergea, am jukt Metin 2 RO...da cand vreau sa intru in RO imi zice ca n-am drepturi de administrator! angrysi m-am mutat pe private

| Zero_5850 explică:

Sau macar imi spuneti plzzzzz cum s-o rezolv? sa schimb placa?