| ksuper31 a întrebat:

Am si eu o problema cu Metin2 Run: dupa ce l-am downloadat de pe siteul oficial trebuie sa il dezarhivez din arhiva, asa-i?
Pai dai click dreapta pe arhiva, aleg Extrage in directorul Metin2Run si fix la sfarsitul dezarhivarii imi da urmatoarea eroare:
1)C:\Documents and Settings\Marius\Desktop\Metin2RuN.rar: Verificarea CRC a esuat la Metin2RuN\pack\monster.kro. Fisierul este alterat!
2)C:\Documents and Settings\Marius\Desktop\Metin2RuN.rar: Sfarsit neasteptat al arhivei

Aceste 2 erori imi apar.Nu e de la windows sau ca nu indeplinesc cerintele,deoarece m-am uitat pe site si le indeplinesc pe toate,daca nu, le intrec.

Va rog foarte mult sa ma ajutati, dau funda GIGANTICA!

1 răspuns:
| Necula_Liviu_1996 a răspuns:

Nu'sh
asa mi s-a intamplat si mie la anumite jocuri ma incerca sa il downloadezi DAca nu Merge Ia-l DUpe Al Stie